Wkładki pod pachy – prosty sposób na problem z potem

2021-07-30
Wkładki pod pachy – prosty sposób na problem z potem

Pocenie to naturalna reakcja organizmu na walkę z nagłym wzrostem temperatury. Ilość widzialnego potu jest indywidualną kwestią, nad którą często nie mamy kontroli. Podczas wysokich temperatur na zewnątrz nierzadko zdarza się, że pot wsiąka w ubranie i pozostawia widoczną plamę. Wkładki antypotowe pod pachy to rozwiązanie, które zapewnia komfort podczas upałów czy stresujących sytuacji.

 

 

 

Czego dowiesz się z tego wpisu?

  • Czym są wkładki przeciwpotowe?
  • Jakie są zalety z korzystania z wkładek przeciwpotowych?

W skrócie

Wkładki pod pachy to materiałowe plastry o wysokiej higroskopijności. Pochłaniają nadmiar potu wydzielony przez skórę i chronią odzież przed zawilgoceniem. Wkładki są bezpieczne dla skóry i łatwe do przyklejenia. Nie niszczą ubrań i zapewniają świeżość nawet do 24 godzin.

Jak działają wkładki przeciwpotowe?

Wkładki pod pachy MYDRY, 60 sztuk (30 par), czarne są wykonane z kilku warstw materiału, który łatwo pochłania pot. Tkanina jest hipoalergiczna i nie podrażnia skóry. Wkładkę przykleja się do ubrania tak, aby chłonna część miała bezpośredni kontakt z ciałem. Klej skutecznie przyczepia się do odzieży i nie pozostawia po sobie zabrudzeń. Plastry pod pachy nie są widoczne i łatwo dopasowują się do różnych krojów ubrań.Materiał nawet po pochłonięciu nadmiaru wilgoci pozostaje miękki i komfortowy dla skóry. Noszenie wkładek nie wyklucza możliwości stosowania dezodorantu lub antyperspirantu. Dobrej jakości plastry pod pachy pochłaniają wilgoć nawet do 24 godzin, przez co nie ma potrzeby wymieniać ich w ciągu dnia. Materiał jest sterylny, dzięki czemu wsiąknięty nadmiar potu nie pozostawia nieprzyjemnego zapachu.

 

 

Kiedy warto stosować plastry pod pachy?

Wkładki antypotowe pod pachy w zależności od potrzeb można stosować na co dzień lub specjalne okazje. Jeśli wybierasz się w długą podróż lub na ważne spotkanie i wiesz, że nie będziesz mieć możliwości przebrania się lub skontrolowania swojego wyglądu, warto postawić na plastry. Cienki materiał nie jest wyczuwalny podczas noszenia, a Ty masz pewność, że na Twoim ubraniu nie pojawią się wilgotne plamy.Wkładki antypotowe sprawdzą się również u osób, które borykają się z problemem nadpotliwości na co dzień. Wzmożone pocenie nie zawsze można wyeliminować używając wyłącznie antyperspirantu. Noszenie wkładek może znacznie poprawić nasz komfort, szczególnie w sytuacjach publicznych, kiedy chcemy czuć się dobrze i mieć pewność, że wyglądamy nienagannie.

Czuj się dobrze w pracy

Plastry pod pachy mogą znacznie poprawić komfort pracy. W takich zawodach jak lekarz czy pielęgniarka, dyżury trwają często po kilkanaście godzin. Praca często bywa chaotyczna i cały czas trzeba mieć rękę na pulsie. Permanentny stres, wielozadaniowość i szybkie tempo wykonywanych zadań przyczyniają się do wzmożonego wydzielania potu. W tak dynamicznym miejscu pracy wkładki higieniczne pomogą zachować uczucie świeżości przez dłuższy czas, co przełoży się na nasze samopoczucie i pewność siebie. Plastry są na tyle cienkie, że nawet podczas upalnej pogody, gdzie nosimy jak najcieńsze ubrania, dodatkowa warstwa materiału nie będzie wyczuwalna.

Wkładki pod pachy sprawdzą się nie tylko w pracy, która wymaga wiele ruchu, ale także na stanowiskach biurowych. Zapewne każdemu zdarzyło się trafić latem do budynku, który nie posiada klimatyzacji. Krótka wizyta w takim miejscu potrafi być wykańczająca, nie mówiąc już o ośmiogodzinnym dniu pracy. Wkładki higieniczne pod pachy nie rozwiążą całkowicie problemu, ale mogą w pewnym stopniu poprawić nasz komfort i pewność siebie.Pamiętaj, że pocenie się jest zupełnie naturalne i nie jest powodem do wstydu. Zapewne każdemu chociaż raz zdarzyło się mieć mokrą plamę na ubraniu i nie ma w tym nic złego.

Jeśli pocenie jest dla Ciebie niekomfortowe, wkładki pod pachy zapewnią Ci komfort i ochronią Twoje ubranie przed powstawaniem plam. Plastry antypotowe znajdziesz w asortymencie uniformix.pl Postaw na produkty przetestowane dermatologicznie, które przede wszystkim będą bezpieczne dla Twojej skóry. W sklepie znajdziesz również wysokiej jakości odzież medyczną.

pixel