Damskie koszulki medyczne

27

Ciężko wyobrazić sobie jakąkolwiek garderobę, czy to prywatną, czy służbową, bez tak podstawowego elementu, jak bawełniana koszulka, mogąca spełniać zarówno funkcję bielizny, jak i odzieży wierzchniej. W ofercie mamy podkoszulki, koszulki z krótkim rękawem oraz koszulki medyczne z długim rękawem. Klasyczne oraz z kołnierzykiem typu polo; jednokolorowe i wielokolorowe. Modele wykonane są z wysoko jakościowej bawełny z dodatkami zależnymi od producenta i wybranego modelu. Szczegółowy opis, wraz z wykorzystaną tkaniną, znajduje się na karcie produktu.

Dostępne w naszym sklepie medycznym koszulki damskie są na tyle uniwersalne, że mogą służyć zarówno jako element garderoby medycznej, jak i prywatnej. Polecamy je jako koszulki firmowe dla pracowników różnych zawodów, nie tylko związanych z szeroko rozumianą ochroną zdrowia. Prezentujemy produkty cenionych marek Adler oraz Russell, specjalizujących się w projektowaniu oraz wykonywaniu strojów specjalnego przeznaczenia, w tym odzieży medycznej. Koszulki są gładkie, nadają się do nadrukowywania.

Koszulki medyczne damskie z krótki i długim rękawem

Wszystkie damskie koszulki medyczne znajdujące się w tej kategorii charakteryzują się wysoką jakością wykonania, zostały wzmocnione na szwach, a zastosowane barwniki gwarantują trwałość i nasycenie kolorów. Atutem jest również korzystna, konkurencyjna cena. Zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi produktami oraz do zakupów. Zamówienia realizujemy nawet w ciągu 24 godzin. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą on-line oraz do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych Uniformix.

pixel