Żakiety medyczne

29

Żakiety medyczne należą do modnych i eleganckich uniformów służbowych, przeznaczonych do pracy w placówkach ochrony zdrowia: w szpitalu, przychodni, gabinetach, czy w rejestracji. Od typowych bluz medycznych różnią się fasonem, długością i wykończeniami, które w przypadku żakietów są znacznie bardziej subtelne i nastawione na przyjemny, elegancki wygląd.

Damskie żakiety medyczne

Żakiety medyczne damskie lepiej sprawdzają się w pracy w rejestracji, czy w biurach, gdzie liczy się medyczna, służbowa prezencja. To modna garderoba, która jest funkcjonalna i pełni rolę ochronną oraz reprezentacyjną.

W tej kategorii sklepu z damską odzieżą medyczną przygotowaliśmy dla naszych klientek szeroki wybór modnych żakietów medycznych marek: Edan i Uniformix. Obecnie mamy kilkadziesiąt modeli z krótkim rękawem, długim rękawem oraz z rękawem trzy/czwarte. Bardzo bogaty wybór kolorystyczny sprawia, że z pewnością dopasujesz model do własnych preferencji. Każdy żakiet medyczny jest nieco inny, ma odmienny typ wykończeń, zapięć czy ozdobnych przeszyć.

 

Sklep on-line Uniformix oraz nasze stacjonarne placówki są bardzo dobrze zaopatrzone. Wiele modeli dostępnych jest od ręki, a zamówienia realizowane są bardzo szybko. Oferujemy szeroki wybór rozmiarów zazwyczaj od 34 do 48. Nieustannie poszerzamy nasz asortyment o nowe, modne modele żakietów medycznych dla pań, lekarzy i pielęgniarek, by hasło: każda pani znajdzie coś dla siebie, nie było u nas wyłącznie pustym sloganem. Wierzymy, że dzięki różnorodności i dużego asortymentu naprawdę mamy coś dla każdego. Sprawdź koniecznie!

 

pixel