O firmie

Uniformix: jak i dlaczego staliśmy się liderem polskiego rynku odzieży medycznej?


Dlaczego Uniformix? Na to pytanie łatwiej jest odpowiedzieć każdemu, kto dokonywał u nas zamówienia.
Odpowiedź tkwi w jakości, jaką dzielimy się z klientami każdego dnia. W każdym telefonie, mailu, wizycie w sklepie.
Nie ma tu tajemnic ani komplikacji. Jest tylko wiele pasji i pracy. Wszystko, co osiągnęliśmy, osiągnęliśmy dzięki klientom.Stworzyliśmy markę odzieży medycznej, jakiej jeszcze nie było.


Każdy lekarz, pielęgniarka czy inny pracownik ośrodka zdrowia musi posiadać ubranie robocze, najczęściej wiele sztuk. Musi gdzieś je kupić, ale to dopiero Uniformix sprawił, że dobranie odzieży dla siebie stało się przyjemne niczym zakupy w nowoczesnej sieciówce.

Oczywiście, medycyna to nie moda. Uczucie noszenia czegoś, co zostało stworzone z dbałością, co jest i wygodne, i ładne, jest jednak wspólne tym dziedzinom. W ofercie Uniformix moda i medycyna dały sobie to, co w nich najlepszego.

Od początku współpracujemy z lekarzami i uważnie słuchamy, gdy opowiadają o swoich wymaganiach i doświadczeniu użytkowania naszych produktów. Uważnie — czyli gdy zgłaszają jakąś ważną zmianę, to dokonujemy jej.

To nasze szwalnie, nasze projekty. Uniformix daje swym klientom realny wpływ na produkty, które dla nich tworzymy.

To wartość, z którą trudno konkurować. Nie jesteśmy tylko importerem czy handlowcem. Nie doszywamy logo na cudzych projektach. Wszystko zaczyna się od dobrania tkaniny, od szpulki nici, wykrojów i szkiców — a jeszcze wcześniej, od rozmowy z wieloma, wieloma lekarzami.

Tak wcześniej nie pracował nikt. Stworzyliśmy standard, którego sami przestrzegamy najpilniej, i stale rozwijamy.Doskonalimy ją nadal codziennie


Pracujemy nad każdy szczegółem, cały czas. Również, gdy czytasz tę stronę. Stały zespół pracowników analizuje i testuje nowe rozwiązania obsługi klienta, produkcji czy funkcjonowania strony, tak, aby z roku na rok Uniformix stawał się coraz lepszy.

Lepszy z punktu widzenia klientów, oczywiście. Jesteśmy firmą z tradycją, ale to doświadczenie tylko pomaga nam iść śmielej naprzód.

Wszystkie dobre decyzje, za jakie chwalą nas nabywcy produktów Uniformix, dają nam energię i wiedzę, która prowadzi do kolejnych dobrych decyzji.Wystarczy zadzwonić, by zamówić


By zamówić, wystarczy pamiętać tylko jedno — (+48) 33 48 69 135. Po tym telefonem załatwisz wszystko.

Doradzimy Ci przy rozmiarze, opiszemy cały proces zamówienia, i pomożemy na każdym kroku. Odzież medyczna nie jest czymś, co zwyczajowo zamawia się na odległość, ale dzięki Uniformix stało się to prostsze niż kiedykolwiek.

Pracujemy wśród lekarzy, pielęgniarek i wszelkich pracowników sektora medycznego. Wiemy, jakie są wyzwania i specyfika tego zawodu. Gdy do nas zadzwonisz, od razu przekonasz się, że wiemy, o czym mówimy.Jesteśmy pod ręką w internecie i na ulicy


Wyróżnia nas to, że jesteśmy tak samo internetowi, jak stacjonarni. Nie prowadzimy działalności tylko w sieci. Jesteśmy „prawdziwą”, dużą siecią handlową, którą znajdziesz w wielu miastach Polski (obecnie: Kraków, Katowice, Łódź, Warszawa, Poznań, Wrocław, Bażanowice).

Niezależnie od tego, gdzie jesteś, zakupy w Uniformix są zawsze tak samo wygodne. To część naszej obietnicy jakości, której dotrzymujemy każdego dnia, na stronie www i w sklepach stacjonarnych.Każdą rzecz robimy najlepiej, jak potrafimy


To, co znajdziesz w skelpach Uniformix, to większość polskiej oferty. Nasze sklepy to najlepiej zatowarowane punkty w Polsce, więc nie musisz szukać dalej ani dłużej. Gdy jesteś u nas, jesteś w dobrym miejscu.

Znajdziesz tu odzież naszych własnych marek, jak i ofertę wielu producentów zagranicznych, między innymi Cherokee, Med Couture.Dostarczamy, zanim klient zacznie czekać


Gdy szukasz odzieży do pracy, to najczęściej potrzebujesz jej tu i teraz. Staramy się, by zakupy w Uniformix były szybkie i łatwe. Takie, jak gdy zachodzisz do sklepu.

Do sklepu jedziesz, przymierzasz i płacisz. Na stronie oglądasz, płacisz, a ubranie przyjedzie do Ciebie samo. Twój czas jest cenny, dlatego nic nie komplikujemy. To nasz obowiązek, by całość odbyła się szybko i sprawnie.

Jak to wygląda w praktyce? Często zamówienie otrzymasz już na następny dzień roboczy.Wszystko ułatwiamy


Nawet zwroty mają być u nas przyjemnością. Nikt nie robi ich przecież specjalnie. Krój, rozmiar, kolor... Na żywo ubranie może leżeć inaczej, i doskonale to rozumiemy. Żadnych dyskusji, oddajesz a my zapraszamy Cię do wypróbowania innego modelu. Ten również oddasz, jeśli tylko będziesz chciał.

Każdy klient Uniformix ma prawo do 30 dni zwrotu i pytań. Tak działa idealna obsługa klienta w wydaniu Uniformix.Zamów dziś


Zamów dziś, gdy czytasz to zdanie — jeśli zamówisz jutro, paczka przyjdzie pojutrze. Po co czekać ten dodatkowy dzień?

Jakość Uniformix jest niezmienna, a w razie potrzeby zawsze masz opcję Zwrotu Bez Kłopotów.

Nic nie ryzykujesz. Zrób, jak Ci będzie wygodniej:

Jesteśmy firmą, która łączy tradycyjną solidność z nowoczesnymi technologiami. Klikaj więc, pisz, albo zajdź do jednego ze sklepów stacjonarnych. Każdy jest u nas mile widziany.

Jedno jest u nas zawsze takie samo — satysfakcja klientów. Odwiedzają nas osobiście albo zamawiają na odległość, i tak często zostają z nami na lata. Nasze produkty towarzyszą im w awansach i sukcesach zawodowych. Jesteśmy z tego bardzo dumni.Nasze produkty nie są najważniejsze. To klient jest najważniejszy. Tak to wygląda w Uniformix. Zapewne to właśnie jest odpowiedzią na pytanie, którym zaczyna się ta strona.


Do zobaczenia!

pixel