Maski

1

Maski medyczne

Opieka medyczna wymaga zastosowania wysokiej klasy odzieży i artykułów jednorazowego użytku, których nieodłączną część stanowią ochronne maski medyczne. Ich użytkowanie nie ogranicza się jedynie do sali operacyjnej czy zabiegowej, gdzie maski operacyjne zabezpieczają pole operacyjne przed wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniami, takimi jak naskórek, włosy czy drobnoustroje przenoszone drogą kropelkową.

Maski medyczne są stosowane jako element odzieży medycznej, który chroni pacjentów z osłabioną odpornością przed ewentualnymi infekcjami ze strony personelu medycznego, jak i odwrotnie, stanowią również ochronę dla pracowników służby zdrowia przed zarażeniem się od pacjenta. W ofercie sklepu znajdą Państwo tanie maseczki ochronne jednorazowe oraz maseczki na twarz bawełniane, wielokrotnego użytku.

Jednorazowe maski medyczne

W naszej ofercie znajdują się profesjonalne, trzywarstwowe maski medyczne wiązane na troki, które są wykonane z hypoalergicznej i niepylącej się włókniny. Stanowią one skuteczną ochronę i nie utrudniają oddychania. Przy tym są bardzo wygodne w noszeniu – posiadają modelującą wkładkę na nos i łatwo dostosowują się do kształtu twarzy. Oferowane przez nas maski operacyjne pakowane są w wygodny kartonik, który umożliwia szybkie wyjęcie pojedynczej sztuki. Produkty są jednorazowego użytku. Są to maski medyczne niejałowe.

W ofercie naszego sklepu internetowego oraz w stacjonarnych oddziałach Uniformix dostępne są również inne artykuły medyczne, takie jak np.: jednorazowe rękawice ochronne lateksowe i winylowe, tanie maseczki bawełniane wielokrotnego użytku, czepki czy podkłady medyczne. Zapraszamy do zapoznania się z odzieżą i art. jednorazowego użytku. Zakupione produkty wysyłamy także za granicę. Możliwy jest również odbiór osobisty w wybranym oddziale firmy. Uniformix to sklep z maseczkami, który już od wielu lat dostarcza odzież medyczną najwyższej jakości.

pixel