Akcesoria

6

W gabinecie lekarskim można znaleźć liczne przedmioty, które są nam mniej lub bardziej znane. Są to jednak reczy, które wspierają lekarzy w ich codziennych pracach. Zaliczyć można do nich zegarki lekarskie, młotek neurologiczny Taylor czy też okulary ochronne. Do czego one jednak służą i w czym tak naprawdę pomagają?

Zegarki lekarskie

Zegarki lekarskie występują w różnej formie oraz wykonane są ze zróżnicowanych materiałów. Mogą być silikonowe lub też ze stali nierdzewnej. Lekarze nie mogą nosić na rękach biżuterii oraz czasomierzy z tego względu powstały zegarki medyczne. Można je nosić w kieszeni i korzystać w każdym momencie.  Kolorowe dodatki czy też breloki sprawiają, że zegarek będzie budował wizerunek lekarza otwartego dla pacjenta oraz bardziej przyjaznego. W sklepie Uniformix znajduje się szeroka gama czasomierzy z kolorowymi brelokami oraz tych w silikonowej obudowie.

Młotek neurologiczny Taylor

Młotek neurologiczny Taylor to z kolei przyrząd niezbędny do wykonania badań odruchów ścięgnistych. Jego prawidłowe wyważenie oraz rączka ze stali nierdzewnej sprawia, że korzystanie z niego to czysta przyjemność. Młotek Taylora posiada budowę w formie tomahawk, przez co ułatwia wykrywanie nieprawidłowości w ośrodkowym i obwodowym układzie nerwowym.

Okulary ochronne

W sklepie Uniformix można również nabyć okulary ochronne, które przydają się lekarzom podczas wykonywania zabiegów, gdzie narażone są ich oczy. Wspomniane okulary wykonane są z wysokiej jakości poliwęglanu. Niektóre modele umożliwiają stosowanie okularów korekcyjnych, dzięki czemu nie utrudniają pracy. Asortyment sklepu jest bardzo zróżnicowany pod względem kolorystyki, materiału wykonania oraz designu. Posiadamy modele ze stali nierdzewnej, a także z materiałów odpornych na ścieranie. Serdecznie zapraszamy do zakupów w sklepie Uniformix.

pixel