Polary medyczne damskie

6

Gdy przychodzą chłodniejsze dni i wieczory, dobrze jest opatulić się w coś cieplejszego. Chociaż ideałem byłby kocyk, niestety na dyżurze ciężko pozwolić sobie na taki komfort. Zamiast tego polecamy ciepłe i miłe w dotyku polary medyczne, spełniające wymagania dotyczące specjalistycznej odzieży medycznej. 

Damskie bluzy polarowe medyczne marki adler charakteryzują się wysoką wytrzymałością, modnym wykończeniem i zapewniają doskonały komfort termiczny zarówno podczas pracy na zewnątrz, jak i w budynkach. Trzeba jednak pamiętać, że nie jest to zimowa odzież wierzchnia, natomiast bardzo dobrze sprawdzi się jako dodatkowa warstwa np. pod kurtkę przeciwdeszczową. Damska bluza polarowa o gramaturze 280g/m2 zapewnia komfort termiczny podczas pracy w miejscach, gdzie zwykła bluza to za mało. Polary dostępne są w rozmiarach od XS do XL.

Polary medyczne dla kobiet

Polarowe bluzy damskie są na tyle uniwersalne, że mogą posłużyć zarówno jako odzież służbowa, jak i prywatna. Nie ma na nich nadruków, a żadne elementy nie sugerują przeznaczenia ubioru. Konkurencyjna cena sprawia, że warto rozważyć zakup naszych modeli. Realizujemy zamówienia indywidualne oraz hurtowe. Możemy przygotować specjalną ofertę na zaopatrzenie wszystkich pracowników oddziału lub placówki. 

Koniecznie sprawdź również ofertę na inne elementy odzieży medycznej. W naszym sklepie online mamy bluzy, spodnie oraz gotowe pakiety. Dobierając do zestawu bluzę polarową, skompletujesz uniform na każdą okazję – na cieplejsze i chłodniejsze dni.

 

pixel