Odzież i artykuły jednorazowe

1

Odpowiednia ochrona zarówno pacjenta, jak i pracownika służby zdrowia, wymaga zastosowania profesjonalnych akcesoriów, takich jak odzież i art. jednorazowe, czyli maski, podkłady medyczne oraz rękawice ochronne. Tego typu artykuły medyczne stanowią zabezpieczenie przed przenoszeniem różnego rodzaju drobnoustrojów, które mogłyby wywołać zakażenie lub rozprzestrzenienie się bakterii czy wirusów. Stanowią również barierę przed zetknięciem skóry ze szkodliwymi substancjami.

Dostępne w naszej ofercie odzież i art. jednorazowe to wysokiej jakości produkty medyczne, które umożliwiają w pełni bezpieczne wykonywanie szeregu standardowych czynności pielęgnacyjnych, diagnostycznych i zabiegów medycznych. Bogaty wybór rozmiarów poszczególnych akcesoriów pozwala na ich idealne dopasowanie, a tym samym wysoki komfort użytkowania.

Oferujemy

artykuły medyczne

takie jak: bezpudrowe rękawice lateksowe medyczne oraz rękawice ochronne winylowe, a także podkłady medyczne w postaci jednorazowych prześcieradeł na łóżka szpitalne czy podkładów higienicznych wykonanych z nieprzemakalnego laminatu. Te ostatnie są dedykowane do zastosowania na stołach do badania niemowląt czy wag lub na innych urządzeniach diagnostycznych. Kolorowe maty można używać także jako stomatologiczne serwety dla dzieci – ciekawe wzorki i atrakcyjne kolory skutecznie odwracają uwagę dziecka od zabiegu.

Pozostałe artykuły medyczne, jakie znajdują się w ofercie naszego sklepu online oraz w oddziałach stacjonarnych, to maski medyczne wiązane na troczki, które służą do zabezpieczenia przed przenoszeniem zarazków drogą kropelkową. Stanowią również podstawę odpowiedniej ochrony pola operacyjnego przed zanieczyszczeniem. Zapraszamy do skorzystania z wysokiej jakości artykułów medycznych dostępnych w asortymencie Uniformix!

pixel