FLEX ZONE

62

Flex Zone by Uniform

Odzież medyczna ma jedno podstawowe zadanie – zagwarantować jak najlepszą ochronę zarówno pracownikom służby zdrowia, jak i ich pacjentom. Jednak taka odzież wcale nie musi być nudna czy mało komfortowa. Oprócz pełnego bezpieczeństwa może również oferować niebagatelne walory estetyczne oraz użytkowe. I takie właśnie bezpardonowe połączenie najwyższej jakości ochrony z najnowszymi trendami modowymi prezentuje linia odzieżowa Flex Zone, stworzona przez polską markę Uniformix.

Komfortowa strefa Flex dla naprawdę wymagających

Odzież Flex Zone można śmiało określić jako nowy synonim słowa „komfort”, które można odmieniać we wszystkich przypadkach i możliwych deklinacjach. Marka Flex Zone została stworzona przede wszystkim z myślą o najbardziej wymagających pracownikach, dla których najważniejsza jest wygoda oraz nieograniczona swoboda ruchów podczas codziennych czynności zawodowych. Kolorowa odzież medyczna Flex Zone powstaje z użyciem wysokogatunkowych materiałów, takich jak bawełna (55%), poliester (43%) oraz niewielka domieszka elastanu (2%). Taka mieszanka sprawia, że odzież Flex Zone oferuje dużą elastyczność, a co za tym idzie i swobodniejszy zakres ruchów, a także zwiększoną odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Miły w dotyku i rozciągliwy materiał sprawia, że tego typu odzież preferują i wybierają przede wszystkim lekarze, pielęgniarki oraz ratownicy medycznie, dla których najważniejsza jest mobilność i swoboda poruszania się. Bluzy medyczne, spodnie czy sukienki medyczne linii Flex Zone to odzież praktyczna, precyzyjnie dopasowująca się do ciała użytkownika, lecz w żadnym stopniu nieograniczająca jego ruchów. Ubrania medyczne tej marki to odzież w różnych kolorach, jednak dominującą w nich barwą jest uniwersalny i ponadczasowy granat. Oferta obejmuje również odzież w różnych innych kolorach, jak np. szare spodnie, chabrowe sukienki medyczne czy też amarantowe bluzy.

Odzież Flex Zone - misje specjalne w eleganckim wydaniu

Z odzieży medycznej marki Flex Zone korzystają setki tysięcy pracowników służby zdrowia, zatrudnionych m.in. w szpitalach, przychodniach, specjalistycznych gabinetach, klinikach i przychodniach weterynaryjnych czy też w ratownictwie medycznym. Odzież Flex Zone to również podstawowe wyposażenie personelu sanatoryjnego, uzdrowiskowego oraz innych tego typu placówek związanych z obsługą medyczną. Marka Flex Zone Uniformix to kwintesencja wygody i stylu, które można z łatwością zaobserwować na szpitalnych korytarzach czy też w gabinetach medycznych. Odzież została zainspirowana aktualnymi trendami oraz rzeczywistymi potrzebami personelu medycznego tak, aby zapewnić im maksymalną ochronę oraz ułatwić wykonywanie codziennych czynności.

Najwyższy komfort noszenia tylko z odzieżą medyczną Flex Zone!

pixel