Polary medyczne męskie

3

Lekarze, pielęgniarze oraz inni pracownicy służby zdrowia często muszą pracować w trudnych warunkach. Wygodna odzież medyczna zapewniająca komfort noszenia, a także bezpieczeństwo i ciepło to bardzo ważny element wyposażenia pracownika służb medycznych. W naszym sklepie online oferujemy kompleksowy wybór odzieży medycznej. Począwszy od koszulek, fartuchów i spodni poprzez kurtki, bluzy polarowe męskie, bluzy polarowe damskie, aż po komplety i dodatki.

 Bluzy polarowe to bardzo przydatny element ubioru pracownika medycznego, zwłaszcza jeżeli często jest on narażony na pracę na zewnątrz. Pracownicy pogotowia ratunkowego, pielęgniarze, ratownicy medyczni, pielęgniarki, salowi czy też obsługa techniczna placówek medycznych, każdy z nich potrzebuje wygodnej odzieży wierzchniej, umożliwiającej szybkie zakładanie i skutecznie chroniącej przed chłodem. 

Bluzy polarowe medyczne męskie

Oferowane w naszym sklepie bluzy polarowe męskie pochodzą od renomowanego producenta odzieży roboczej i medycznej, firmy Adler. Wysokogatunkowy polar o gramaturze 280 jest bardzo wygodny, trwały i odporny na częste pranie. Elegancki krój polarów męskich medycznych zapewnia nienaganny wygląd oraz komfort i ciepło nawet w trudnych warunkach pracy. Bluzy polarowe męskie doskonale sprawdzą się podczas wyjazdów na wizyty domowe, akcji ratunkowych, a także w czasie codziennych czynności wymagających opuszczenie budynku. Bluzy są zasuwane na zamek, co gwarantuje szybkie zakładanie i zdejmowanie.

pixel