Bluzy medyczne

201

Jakie cechy są najważniejsze dla bluz medycznych? Wytrzymałość, wygoda, możliwość częstego prania i prasowania w wysokich temperaturach, a do tego: profesjonalny, ale nieszablonowy wygląd oraz możliwość wyboru spośród różnych wersji kolorystycznych i rozmiarowych. Jeżeli poszukujesz właśnie czegoś takiego, koniecznie sprawdź naszą ofertę na bluzy medyczne dla pań.

Damskie bluzy medyczne

Bluzy medyczne damskie z krótkim lub długim rękawem to jeden z obowiązkowych elementów garderoby służbowej. Znajdują zastosowanie zarówno latem, gdy jest ciepło, a Ty poszukujesz przewiewnej odzieży, która zapewni dobre odprowadzanie potu, jak i zimą, gdy potrzebujesz ciepłej bluzy, która zapewni Ci dobry komfort termiczny. Uniformy te przeznaczone są do pracy wewnątrz budynków na oddziałach, w przychodniach i gabinetach.

W asortymencie on-line oraz w naszych sklepach stacjonarnych mamy odzież medyczną damską, w tym bluzy medyczne marek: Cherokee, Dickies, Happy Code, Heartsoul, Med Couture Uniformix. Nieustannie wprowadzamy również nowe produkty, tak aby nasza oferta była stale zróżnicowana i atrakcyjna dla każdego.

Asortyment charakteryzuje różnorodność kolorystyczna, wiele krojów i rozmiarów do wyboru, a także możliwość łatwego dopasowania pozostałych elementów garderoby, tak by skompletować cały zestaw. Mamy modele z krótkim rękawem i długim, z dodatkowymi kieszeniami, ze wzmocnieniami, ale też zwykłe, proste bluzy o minimalistycznym charakterze. Zapraszamy lekarki, pielęgniarki, fizjoterapeutki, opiekunki oraz inne przedstawicielki zawodów medycznych do zakupów w sklepie Uniformix.

pixel