Inne

1

W pracy lekarza bardzo ważny jest nienaganny, czysty i schludny ubiór. W zachowaniu takiego stanu rzeczy pomagają wszelkiego rodzaju fartuchy, bluzy czy też spodnie medyczne. Niestety to nie wszystko. Niezbędne są również dodatki takie jak akcesoria medyczne, do których można zaliczyć zegarki lekarskie czy też wkładki pod pachy.

Zegarki lekarskie

Lekarze nie mogą nosić zegarków na rękach czy też biżuterii. Jest jednak rozwiązanie! Mogą mieć przy sobie czasomierze, które chowa się w kieszeni. Małe zegarki kieszonkowe to elegancki dodatek oraz gadżet, który sprawi, że lekarz będzie sprawiał wrażenie bardziej przystępnego dla pacjenta.

Wkładki pod pachy MYDRY

Bardzo przydatnym dodatkiem są również akcesoria dla lekarzy, do których można zaliczyć wkładki pod pachy MYDRY. Ich zadaniem jest ochrona ubrania przez całą dobę przed śladami z potu. Dzięki nim lekarze nawet w najcięższe dni mogą czuć się komfortowo. Co ważne wkładki są delikatne i przypominają strukturą tkaninę, przez co są niezauważalne. W naszej ofercie znajdują się wkładki w kolorze białym i czarnym, a także pakowane w ilościach  60 i 14 sztuk.

Inhalator Sami the Seal

W sklepie Uniformix można również znaleźć inhalator „foczkę”. Jest to urządzenie skierowane do małych dzieci bojących się inhalacji. Poprzez przyjazną budowę dzieci chętniej pozwalają się inhalować. Ponadto maska wykonana jest z miękkiego i elastycznego materiału umożliwiającego dopasowanie do twarzy dziecka. Zwiększa to komfort podczas korzystania. Te oraz wiele innych produktów ze sklepu Unifomix zwiększają komfort pracy lekarzy oraz jakość korzystania małych i dużych pacjentów.

pixel