Obuwie medyczne damskie

72

Obuwie medyczne damskie

Każda pani doktor, pielęgniarka czy też inna specjalistka pracująca w służbie zdrowia, pragnie wyglądać nienagannie, modnie i profesjonalnie. Z tego względu poszukują one różnorodnego obuwia dla lekarzy, które zapewnia komfort, a zarazem wspaniale wygląda i pasuje do każdego z modnych fartuchów, spodni medycznych czy też sukienek. Mając to na uwadze, w Uniformix każdy klient ma możliwość zakupu obuwia dla personelu medycznego, takich marek jak: Toffeln, Buxa czy też Miraclogs, Pofam, OXYPAS oraz oczywiście Uniformix. Są to zarówno klapki medyczne, Ezi-Klog czy chodaki, w różnorodnych kolorach i wzorach. Ich wysoka jakość wykonania, a także zastosowane technologie sprawiają, że obuwie dla personelu medycznego, jakie oferujemy, spełnia wymagania każdej placówki. Buty są bardzo lekkie, trwałe oraz komfortowe. Warto również wspomnieć, że nasze obuwie damskie zostało wyposażone w antypoślizgową podeszwę. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych modeli obuwia dla lekarzy!

Wysokiej jakości obuwie dla lekarzy

Oferujemy obuwie medyczne damskie w bardzo atrakcyjnych modelach oraz fasonach. Co więcej, buty dla pań pracujących w służbie zdrowia posiadają ciekawą kolorystykę taką jak biel, czerń, czerwień, granat i fiolet. Dla bardziej odważnych i poszukujących wrażeń można wybrać modele chodaków medycznych dla pań w kwiaty bądź też różnorodne wzorki, które potrafią urozmaicić niejedną stylizację. Nasze obuwie dla personelu medycznego wspiera służbę zdrowia podczas wielogodzinnych dyżurów. Odpowiednia konstrukcja podeszwy odciąża kręgosłup i pomaga utrzymać prawidłową postawę ciała, przez co lekarze nie odczuwają dyskomfortu oraz mogą pracować wydajniej. Sprzedawane przez Uniformix drewniaki medyczne dla pań wykonane są na małym i większym obcasie. Podeszwy tworzone są z drewna olchowego, tworzywa bądź też korka. Natomiast wierzchnia część pokryta jest naturalną skórą, przez co stopa ma cały czas przewiew, buty nie uczulają, a w dodatku posiadają elegancki design.

Obuwie dla personelu medycznego

Buty medyczne damskie zazwyczaj przeznaczone są dla osób, które nie tylko pracują w zawodzie fizjoterapeuty, lekarza czy też pielęgniarki. Doceniają je także fryzjerzy, kosmetyczki, weterynarze oraz inne osoby wykonujące zawody stojąco-chodzące. Nasze modne obuwie medyczne doskonale sprawdza się na co dzień w różnorodnych zawodach oraz zakładach służby zdrowia i nie tylko.

Modne obuwie medyczne damskie

Kto powiedział, że moda nie może dotyczyć również służby zdrowia? Każda kobieta, niezależnie od wykonywanego zawodu lubi przecież wyglądać schludnie. Nasze produkty gwarantują spójną stylizację również w czasie pracy. Toporne buty kompletnie niedopasowane do reszty ubioru i optycznie skracające sylwetkę to już przeszłość. Wielbicielki eleganckiego wyglądu z pewnością docenią styl, jaki zapewnia oferowane w naszym sklepie obuwie medyczne, damskie modele to zarówno niesamowita wygoda, jak i klasa sama w sobie. Obuwie medyczne damskie dostępne w naszym sklepie internetowym, a także w punktach stacjonarnych jest wykonane z najwyższą starannością. Każdy but przechodzi selekcję nie tylko pod kątem spełniania surowych norm, ale również jakości wykończenia. Zaprojektowane zgodnie z najnowszymi standardami i trendami będą świetnie wyglądać przez długi czas. Intensywne, modne, a jednocześnie praktyczne kolory oraz nowoczesne wzory sprawią, że każda pani będzie wyglądać wyjątkowo.

Idealne obuwie dla pielęgniarek

Pielęgniarstwo to jeden z najbardziej niedocenianych zawodów, a przecież nie tylko od lekarzy zależy życie i zdrowie pacjentów. Praca pielęgniarki lub pielęgniarza wiąże się z dużym wysiłkiem zarówno psychicznym, jak i fizycznym. Na szczęście dodatkowy problem związany z dyskomfortem wywołanym przez niewygodny strój służbowy może zostać szybko i łatwo rozwiązany, a zapewni to specjalistyczne obuwie dla pielęgniarek. W trakcie chodzenia stopy ulegają ogromnemu obciążeniu, nacisk oblicza się jako masę ciała powiększoną o około 40-50%. W naszym sklepie internetowym przygotowaliśmy wygodne, piękne i łatwe w utrzymaniu higieny obuwie dla pielęgniarek. Szeroki wybór modeli sprawia, że każda pani znajdzie tu coś dla siebie, niezależnie od upodobań. Buty dostępne w ramach naszego asortymentu to gwarancja odpowiedniego wsparcia stopy i amortyzacji nawet podczas wielogodzinnego dyżuru pielęgniarskiego.

Wygodne buty dla stomatologa

Praca stomatologa tylko z pozoru wygląda na łatwą, tymczasem dentyści borykają się z tymi samymi problemami, co inni lekarze. Stopy bolą, a nogi są narażone na powstawanie żylaków. Spędzanie długich godzin przy fotelu dentystycznym w połączeniu z nieodpowiednim obuwiem to prosty przepis na złe nawyki jeśli chodzi o sylwetkę. Nieprawidłowa postawa doprowadza z kolei do spięcia mięśni, powoduje bóle i zwyrodnienia kręgosłupa. Sposobem na uniknięcie tych dotkliwych dolegliwości, rozwijających się w poważne choroby zawodowe jest specjalistyczne obuwie. Buty dla stomatologa powinny spełniać te same wymagania, co inne buty medyczne. Muszą zapewnić stopom wygodę, być lekkie i wykonane z dobrej jakości materiałów. Obuwie dla dentystów powinno również gwarantować utrzymanie odpowiedniej higieny i eliminować ryzyko rozwoju bakterii. Oferowane w naszym sklepie specjalistyczne buty dla stomatologa to mniej wstrząsów dla kręgosłupa, a co za tym idzie mniej przykrych dolegliwości z tym związanych. Nasze obuwie pokocha każda dentystka – niezależnie od wieku, czy upodobań każda Pani znajdzie tu coś dla siebie.

Bezpieczne obuwie medyczne z atestami

Obuwie medyczne damskie, jakie oferuje Uniformix, posiada niezbędne certyfikaty dopuszczenia do użytkowania w szpitalach i zakładach służby zdrowia. Oferowane modele oznaczone są między innymi znakiem EN, SRC czy CE, co oznacza, że zostały poddane odpowiednim procedurom oceny zgodności, jakości i właściwości przez autoryzowanych producentów. Należy pamiętać, że wytwórcy obuwia posiadają niezbędne dokumenty potwierdzające, że określone klapki medyczne damskie oraz inne rodzaje obuwia dla lekarzy są antypoślizgowe, antystatyczne i antybakteryjne. Obuwie medyczne damskie zalicza się również do obuwia zawodowego, a więc musi spełniać normę PN-EN ISO 20347 co oznacza, że dane obuwie ma chronić przed urazami w miejscu pracy.

Jak dobrać rozmiar obuwia medycznego damskiego?

W celu dobrania obuwia medycznego damskiego należy zacząć od zmierzenia własnej stopy. Najłatwiej jest stanąć na białej kartce i obrysować kształt swojej stopy. Następnie należy połączyć linią duży palec ze środkiem pięty. Linię mierzymy miarką i w ten sposób otrzymujemy długość wkładki. Znając ten wymiar, wystarczy tylko przy danym modelu kliknąć tabelę rozmiarów i dopasować długość swojej stopy do wymiarów na stronie.

Jak należy dbać o obuwie medyczne damskie?

Jak już wspominaliśmy, oferowane przez Uniformix obuwie dla lekarzy składa się z naturalnej skóry oraz drewna, tworzywa sztucznego lub korka. Każdy z tych materiałów wymaga oddzielnego sposobu na czyszczenie i konserwację. Materiały syntetyczne takie jak pianki należy myć wodą z mydłem oraz osuszać bawełnianym ręcznikiem. Natomiast obuwie skórzane powinniśmy konserwować dedykowanym preparatem. Zaleca się także stosowanie sprayu antybakteryjnego oraz regularną wymianę wkładek. Nie zaleca się prać obuwia medycznego w pralkach i suszyć w wysokich temperaturach, ponieważ te mogą ulec uszkodzeniu. Odpowiednia troska o swoje obuwie medyczne dla personelu medycznego sprawi, że dany model posłuży nam przez długi czas, gwarantując komfort i bezpieczeństwo! Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą obuwia medycznego damskiego, jakie znajduje się w sklepie Uniformix.pl! Liczne rabaty i atrakcyjne ceny czekają na każdego klienta!

 

pixel