Komplety damskiej odzieży medycznej

29

Komplety odzieży medycznej zapewniają ochronę w codziennej pracy osób w ośrodkach zdrowia. Damskie komplety medyczne, składające się z bluzy z krótkim lub długim rękawem oraz spodni, są gotowymi zestawami, charakteryzującymi się spójnością, nowoczesnym designem, praktycznością oraz wygodą. Zamiast kupować osobno bluzę, koszulkę, spodnie lub spódnicę do szpitala, lepiej i taniej jest zamówić cały zestaw. W tej kategorii znajdują się komplety odzieży medycznej dla kobiet oraz unisex dla kobiet i mężczyzn.

W asortymencie sklepu online z odzieżą medyczną Uniformix znajdują się produkty marek Med Couture oraz Uniformix. Poszczególne modele różnią się od siebie estetyką, wykończeniami, kolorystyką i użytymi materiałami, ale bez względu na to, na co się zdecydujesz, z pewnością będzie to dobry wybór. Zapewniamy, że w naszej ofercie znajdują się wyłącznie najlepsze produkty, spełniające wszystkie wymagania, jakimi musi charakteryzować garderoba służbowa do szpitala.

Komplety medyczne dla kobiet

Wybieraj wśród obszernej rozmiarówki obejmującej rozmiary od XXS do XXL, wśród wielu wariantów kolorystycznych i nowoczesnych krojów, zgodnych z wymaganiami medycznego dress code’u oraz obowiązujących trendów. Zamawiając komplet, możesz osobno dobrać rozmiar bluzy, a osobno spodni, dzięki czemu zyskujesz pewność, że oba elementy będą dobrze dopasowane. Jeżeli zechcesz przymierzyć komplet i sprawdzić, jak będzie na Tobie leżał, zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych. Sprawdź damskie komplety ubrań medycznych i wybierz coś dla siebie. Realizujemy również duże zamówienia na potrzeby całych placówek medycznych.

 

pixel