Super Flex

27

Przez wiele lat branża medyczna musiała radzić sobie z odzieżą, która była nie tylko nudna i monotonna, ale często również źle dopasowana. Bluzy, spodnie, fartuchy, spódnice i sukienki w szaro-burych, smutnych odcieniach, mimo że zapewniały należytą ochronę, nie sprzyjały ani komfortowi, ani wygodzie noszenia. Współczesne stroje medyczne są zaprojektowane tak, aby sprostać zarówno estetycznym, jak i praktycznym oczekiwaniom pracowników służby zdrowia. Dziś odzież medyczna nie tylko chroni, ale również oferuje styl, jakość i wygodę na najwyższym poziomie, a seria Uniformix Super Flex jest tego doskonałym przykładem.

Uniformix Super Flex – dopasowana odzież zapewniającą mobilność

Pracownicy służby zdrowia muszą niejednokrotnie pracować w bardzo stresujących i wymagających warunkach. Z tego też powodu tak kluczowe jest, by ich odzież oferowała maksymalny komfort i ułatwiała wykonywanie obowiązków. Ubrania z serii Super Flex zostały stworzone właśnie do tego celu. Wykonane z elastycznej, wytrzymałej tkaniny, nie krępują ruchów, pozwalając na swobodne wykonywanie czynności przez medyka. Jednocześnie świetnie przylegają do ciała, dzięki czemu prezentują się elegancko i efektownie.

Odzież Super Flex – klasyczne kroje dedykowane dla medyków

By móc cieszyć się nieskrępowaną mobilnością nie trzeba dziś korzystać wyłącznie z rozciągniętych fartuchów medycznych, jak miało to miejsce w przeszłości. W ramach ubrań medycznych Super Flex znaleźć można spodnie typu jogger, jak i klasyczne bluzy medyczne z dekoltem w serek. Dodatkowo odzież wykonana została tak, by maksymalnie dopasować się do ciała. Wyposażone w elastyczny pas i ściągacze na dole nogawek spodnie zapewniają swobodę i wygodę ruchów, podobnie, jak rozcięcia na bokach bluz medycznych Super Flex. Z kolei za sprawą wykorzystanych materiałów, odzież z tej grupy pochwalić może się dużą odpornością na zużycie i zabrudzenia.

Ubrania Super Flex – bo moda i funkcjonalność mogą iść w parze

Choć medycy spędzają na dyżurach długie godziny i wygodna odzież to dla nich podstawa, ważne są jeszcze inne kwestie. Wielbiciele funkcjonalności docenią obecność wygodnych i pojemnych kieszeni – zarówno w przypadku bluz medycznych, jak i spodni. Z powodzeniem pomieszczą one najpotrzebniejsze elementy wyposażenia czy też smartfon. Linia Super Flex dostępna jest w wielu modnych kolorach wybarwieniach.

pixel