Czepki damskie medyczne

13

Wśród akcesoriów medycznych, które są nierozerwalnie związane z pracą w szpitalach, przychodniach i zabiegówkach są czepki medyczne, osłaniające głowę i zabezpieczające przed ewentualnym zanieczyszczeniem włosami pola operacyjnego. Czepki chronią i Ciebie, i pacjenta. Są obowiązkowym elementem ubioru na blokach operacyjnych, w zabiegówkach, ale również w kuchni jako odzież gastronomiczna.

Czepki medyczne damskie dla pielęgniarek

W tej kategorii w sklepie internetowym z odzieżą medyczną Uniformix znajdują się czepki medyczne damskie oraz unisex. Są to modele ozdobione różnymi deseniami, wykonane z wysokiej jakości bawełny. Dostępne są w rozmiarach uniwersalnym, małym oraz dużym. Większość z nich jest typu unisex, a więc mogą być używane zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Duża rozpiętość kolorystyczna oraz uniwersalne wzory sprawiają, że lekarze, pielęgniarki i salowe poszukujące czepków na blok operacyjny i na oddziały dziecięce, z pewnością dopasują model do własnych preferencji . Czepek medyczny świetnie będzie komponował się z kolorową bluzą medyczną ozdobioną wesołymi wzorkami. Obecnie w ofercie znajduje się kilka różnych wzorów czepków Uniformix, ale nieustannie poszerzamy asortyment, by móc zaproponować jeszcze większy wybór. 

W sklepie znajduje się odzież medyczna dla pielęgniarek, lekarzy oraz innych pań pracujących w jednostkach ochrony zdrowia. Wszystkie produkty spełniają wymagania dla służbowej odzieży medycznej. Mocna tkanina i wysokiej jakości nadruk wytrzymują wielokrotne pranie i prasowanie w wysokich temperaturach.

 

Czepek lekarski i chirurgiczny

Każdy lekarz oraz chirurg stosują odzież ochronną w celu przeciwdziałania zakażeniu się od pacjenta chorobami i drobnoustrojami. Najczęściej taka odzież medyczna jak czepek lekarski bądź chirurgiczny zakładana jest podczas operacji oraz w trakcie przeróżnych zabiegów. Ubieranie czepka zwiększa bezpieczeństwo także pacjenta, ponieważ operacje przebiegają zawsze w środowisku sterylnym, natomiast każdy włos, jaki spada z głowy, może zakazić operowanego. Dlatego też konieczne jest zakrywanie głowy czepkiem chirurgicznym. W naszym sklepie dostępne są różnorodne czepki takie jak: czepek kolorowy, czy też we wzory. Duża gama modeli sprawia, że z łatwością znajdą coś dla siebie pediatrzy, chirurdzy, pielęgniarki oraz inni specjaliści z branży medycznej.

Czepek stomatologiczny

W gabinetach stomatologicznych również stosowane są czepki. Dentyści czy też chirurdzy szczękowi również dbają o higienę i sterylne warunki pracy. Z tego względu noszą różnorodne czepki stomatologiczne. Zazwyczaj są to jednobarwne, granatowe bądź niebieskie modele. Niemniej jednak spotykane są także modele czepków w różnorodne wzory takie jak zwierzątka, postacie z bajek, czy też pieski lub kotki. Doskonale sprawdzają się w gabinetach dentystycznych, gdzie przyjmowane są małe dzieci. W ofercie Uniformix można znaleźć szereg czepków stomatologicznych w różnorodnych wzorach i kolorach, które doskonale sprawdzają się we wszystkich gabinetach stomatologów i chirurgów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą czepków stomatologicznych w atrakcyjnych cenach.

Kolorowy czepek medyczny w różne wzory

Różnorodność kolorystyczna czepków jest bardzo ważna z co najmniej kilku powodów. • Po pierwsze czepek we wzory doskonale sprawdza się przy pracy z małymi dziećmi. Lekarz noszący czepek w ciekawe wzorki wygląda przyjaźniej, przez co dzieci mniej się boją zbliżającego się zabiegu; • Po drugie kolorowe czepki łatwiej można dopasować do fartucha, żakietu i sukienki medycznej, czyli do odzieży lekarskiej; • Różnorodność kolorystyczna czepków jest także świetnym sposobem na wyróżnienie się spośród innych lekarzy. Specjalista noszący czepek w ciekawe wzorki, zauważalny jest już z daleka, szczególnie przez małych pacjentów. Czepki dla lekarzy oferowane przez Uniformix to wyroby najwyższej jakości. Wykonane są ze 100% bawełny, przez co odporne są na uszkodzenia mechaniczne oraz pranie w wysokich temperaturach. Wzory czepków medycznych nie tracą kolorów oraz łatwo można je wyczyścić z zabrudzeń. Zachęcamy do zestawienia pożądanego czepka z bluzą medyczną w takim samy wzorze. Przez co z łatwością, każdy lekarz stworzy unikalny look na korytarzach szpitalnych. Atrakcyjne ceny, rabaty oraz promocje ułatwiają dokonanie udanego zakupu czepka lekarskiego nawet przez najbardziej wymagających klientów! 

pixel