Select

50

Odzież medyczna Select

Środki ochrony indywidualnej, takie jak odzież i obuwie medyczne, to niezbędne i obowiązkowe elementy ubioru każdego pracownika branży medycznej. Z tego względu muszą być solidne, schludne oraz modne. Takie też są bluzy medyczne Select od polskiego producenta odzieży medycznej Uniformix. Select to seria klasycznych bluz wkładanych przez głowę, żakietów, spodni medycznych oraz sukienek. Krótko mówiąc, jest to najwyższej klasy damska odzież specjalistyczna dla kobiet ceniących sobie modny wygląd oraz komfort użytkowania. Poznajmy więc bliżej linię odzieży ochronnej Select.

Wiązane bluzy medyczne Select

Seria odzieży medycznej Select posiada w swoim asortymencie wiązane bluzy medyczne. Są to bardzo modne modele, które w prosty sposób możemy dopasować do sylwetki. Specjalne wiązanie umożliwia personalizowanie odzieży poprzez umiejscowienie kokardy lub pętelki z boku lub tyłu. Duża kieszeń ułatwia korzystanie z bluzy medycznej w trakcie pracy. Można w niej przechowywać stetoskop, pieczątkę czy też telefon komórkowy. Nie można również zapomnieć o materiale, z którego odzież została wykonana. Jest to 65% poliester, a także 35% bawełny o gramaturze 165g/m2.

Bluzy z dwiema kieszeniami Select

Damska odzież medyczna z kieszeniami to dzisiejszy must have. Gustownie umieszczone na odzieży dodają szyku, jak również ułatwiają pracę lekarzom i pielęgniarkom. Liczne kieszenie zazwyczaj umieszczane są w talii bądź na piersi. Czyli tam, gdzie z łatwością możemy sięgnąć i wyjąć potrzebny nam przedmiot. Zazwyczaj zakupić można bluzy z dwiema kieszeniami, bądź trzema. Im więcej, tym lepiej. Wówczas dany model bluzy jest bardziej funkcjonalny.

Klasyczne bluzy wkładane przez głowę

Klasyczne bluzy medyczne zostały stworzone dla specjalistów ceniących sobie praktyczne rozwiązania. Z łatwością, jak również i w krótkim czasie możemy je ubrać i zdjąć. Większość tego typu modeli posiada krótki rękaw, co sprawia, że ciało jest odpowiednio wentylowane, szczególnie w lecie, a same rękawy nie zawadzają w trakcie wykonywania prac oraz nie krępują ruchów w łokciach. Klasyczne bluzy wkładane przez głowę z serii Select to modele kończące się na linii bioder. Po bokach wyposażone są w praktyczne wycięcia pozwalające jeszcze lepsze dopasowanie określonego modelu do budowy ciała. Bluzy Select są taliowane, przez co doskonale dopasowują się do sylwetki. Damska odzież medyczna posiada także po bokach wszyty materiał ze streczu, który ułatwia dokładne dopasowanie odzieży do ciała.

Bluzy medyczne w różnych kolorach od Select

Bluzy medyczne Select występują w różnorodnych kolorach. Zazwyczaj jest to oberżyna, amarant, atrament, lazur oraz oczywiście biel. Występują również modele będące połączeniem wyżej wymienionych barw. Kolorowa odzież medyczna Select wygląda bardzo modnie i przykuwa wzrok. Każda osoba, która nosi bluzę medyczną czy też żakiet w ciekawych kolorach prezentuje się profesjonalnie. Nie wolno również zapominać, iż kolorowa odzież medyczna noszona przez personel szpitalny wpływa pozytywnie na pacjentów. Marka Select to kwintesencja wygody, stylu oraz nowoczesności. Można ją z łatwością spotkać w przychodniach, szpitalach i gabinetach specjalistycznych. Warto również wspomnieć, iż odzież Select została stworzona na bazie najnowszych trendów oraz potrzeb personelu medycznego.

pixel