Grey's Anatomy

39

Grey's Anatomy Uniformix

Grey’s Anatomy – odzież dla pielęgniarek od amerykańskiego producenta  

Grey’s Anatomy jest linią odzieży medycznej, której właścicielem jest marka Barco. Barco znana jest na rynku jako producent odzieży medycznej dobrej jakości, z długoletnim doświadczeniem w branży. Jest to jeden z pierwszych producentów, którzy wprowadzali innowacyjne rozwiązania w zakresie stosowanych w odzieży medycznej materiałów i wzornictwa kolorystycznego.   Wielu z nas słusznie skojarzy nazwę linii – Grey’s Anatomy z tytułem popularnego serialu medycznego produkcji ABC. Marka Barco dostarczała odzież, którą nosili serialowi bohaterzy. Od tego czasu cieszy się bardzo dużą popularnością – jest to najlepiej sprzedająca się linia ubrań medycznych Barco.

 

Komfortowe ubrania dla pielęgniarki  

Linia Grey’s Anatomy skupia się na potrzebach kobiet pracujących w służbach medycznych. Są to ubrania medyczne przeznaczone dla lekarek, pielęgniarek czy asystentek medycznych. W kolekcji znajdziemy przede wszystkim bluzy medyczne i spodnie medyczne. Wszystkie z nich wykonane są z bardzo wysokiej jakości materiałów, które odpowiadają specyfice pracy w służbie zdrowia. Są to materiały wytrzymałe, oddychające, świetnie się noszące. Pomimo intensywnego użytkowania pozostają przez długi czas w doskonałym stanie.   Proponowane kroje są bardzo dobrze dostosowane do kobiecej sylwetki. Zapewniają duży komfort podczas codziennego noszenia i nienaganny wygląd. Równie łatwo zadbać o nie – wysoka jakość użytych materiałów sprawia, że dobrze znoszą częste pranie.   Niebieska i granatowa odzież medyczna   Grey’s Anatomy nawiązuje do klasycznej kolorystyki, którą reprezentują ubrania medyczne. W znakomitej większości jest to granatowa i niebieska odzież medyczna w kilku odcieniach tego koloru. Ale znajdziemy tu także inne, choć równie klasyczne barwy – biel, zieleń, bordo.  

 

Damskie bluzy medyczne Grey’s Anatomy  

Bluzy medyczne to podstawowy element damskiej garderoby medycznej. W kolekcji Grey’s Anatomy znajdziemy kilka bardzo kobiecych, a jednocześnie wygodnych fasonów bluz medycznych. Każda z nich, dla komfortu codziennej pracy wyposażona jest w kieszenie. W zależności od modelu forma stylistyczna kieszeni i ich liczba jest różna (od 2 do 3), mogą być to również kieszenie zasuwane na wygodny zamek.   Bluzy medyczne Grey’s Anatomy wkładane są przez głowę. Są to głównie klasyczne w formie modele. Są świetnie dopasowane do damskiej sylwetki. Większość z nich posiada rozcięcia po bokach, dzięki czemu lepiej leżą i noszą się.

 

Damskie spodnie medyczne Grey’s Anatomy  

Spodnie medyczne z linii Grey’s Anatomy reprezentują zarówno modele klasyczne, jak i bardziej nowoczesne, stylistycznie nawiązujące do spodni o charakterze sportowym. Wszystkie z nich wyposażone są w niezbędne i bardzo praktyczne kieszenie. Dla komfortu noszenia nogawki przy kostce posiadają rozcięcia bądź ściągacze. Gumka w pasie umożliwia elastyczne dopasowanie do talii. Dodatkowo, spodnie wyposażone są w troczki do regulacji szerokości w pasie. Wybrany kolor spodni z powodzeniem dopasujemy do kolorystki bluzy, tworząc estetycznie wyglądający uniform.

pixel