Smitten

7

Smitten Uniformix

Marka Smitten rzuca wyzwanie klasycznej odzieży medycznej

Odzieżowa marka Smitten swoją najnowszą kolekcją oficjalnie ogłosiła koniec z nudną i przewidywalną odzieżą medyczną. Jej hasło brzmi „Pocałuj nudę na do widzenia!”, a potwierdzają to ubrania, które w tej kolekcji się znalazły. A są to zarówno spodnie medyczne, jak i bluzy medyczne o nietuzinkowym kroju, barwie i wzornictwie. Smitten udowadnia swoimi produktami, że noszenie tego typu odzieży specjalistycznej nie oznacza konieczności godzenia się na przeciętność. Stąd też ubrania Smitten wyróżniają się wyraźnie na tle konkurencji, oferując zupełnie nowe podejście do stylu preferowanego przez osoby pracujące w zawodach typowo medycznych. Czy nowa marka podbije również polski rynek?

Nowa jakość odzieży medycznej przygotowanej specjalnie dla kobiet

Ubrania marki Smitten to produkty zarezerwowane wyłącznie dla kobiet o mocno sprecyzowanym profilu. Zdaniem twórców i projektantów Smitten, ich odzież medyczna przeznaczona jest dla pań wyróżniających się sporym poczuciem humoru, pewnością siebie i nie obawiających się podkreślania swojej kobiecości. Najnowsza kolekcja Smitten to przede wszystkim:

·         odzież dla lekarek,

·         odzież dla fizjoterapeutek,

·         odzież dla pielęgniarek i pozostałego personelu medycznego.

Jeśli poszukujesz odzieży medycznej, przywiązujesz dużą wagę do ubioru i swojej kobiecości, a przy tym jesteś odważna i pewna siebie, marka Smitten z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Odzież medyczna damska marki Smitten to nie tylko styl, ale też bardzo wysoka jakość materiału. Aby zapewnić Ci delikatną  miękkość dotyku, producenci przyłożyli wiele starań do tego, aby stworzyć materiał idealnie spełniający ich oraz Twoje oczekiwania. Połączenie 87% poliestru z 13% spandexu pozwoliło osiągnąć efekt w postaci ubrań niezwykle miękkich i delikatnych, a jednocześnie trwałych i odpornych na zabrudzenia oraz uszkodzenia mechaniczne. Nie musisz się również martwić o ich pranie – intensywne kolory odzieży medycznej Smitten nie blakną wcale tak łatwo.

Połączenie modnego fasonu z wysokim komfortem? Tak! To możliwe

Ubrania marki Smitten słynął zarówno ze swoich intensywnych i ciekawych barw, jak i z wyjątkowo dopracowanych szczegółów stylistycznych. Różowa czy niebieska odzież medyczna Smitten to standard, jednak paleta kolorystyczna w nowej kolekcji jest znacznie bogatsza. Jeśli zaś chodzi o dbałość o szczegóły, to potwierdza ją staranne wykończenie zamków błyskawicznych, sznurowań czy zdobiących rękawy wzorów.

Dla producenta liczy się jednak nie tylko wygląd, ale i komfort, jaki odzież medyczna Smitten ma Ci zapewnić. Jego wysoki poziom stał się możliwy do osiągnięcia nie tylko dzięki wspomnianemu już materiałowi wysokiej klasy, ale też doskonałemu dopasowaniu do sylwetki. Każdy model odzieży został tak zaprojektowany i wykonany, aby zapewniał pełną swobodę ruchów, podkreślając jednocześnie kobiecą sylwetkę. Sprawdź sama i przekonaj się, że również w odzieży medycznej możesz wyglądać naprawdę wyjątkowo!

pixel