Urbane

13

Urbane Uniformix

Funkcjonalna odzież medyczna marki Urbane w nowej odsłonie

Marka Urbane to jeden z bardziej znanych producentów odzieży specjalistycznej na świecie. Jej kolejne kolekcje opracowywane są z myślą o bardzo szczegółowych oczekiwaniach odbiorców, uwzględniając nie tylko samą funkcjonalność i bezpieczeństwo, ale też preferencje wobec stylu, kolorów czy stylu życia.

Składająca się z kilku linii produktowych oferta marki Urbane zawiera m. in.:

·         spodnie medyczne,

·         bluzy medyczne,

·         spodnie damskie,

·         bluzy damskie,

·         odzież dla pielęgniarek.

Każdy produkt charakteryzuje się wysoką jakością oraz unikalnymi cechami, wynikającymi z jego konkretnego przeznaczenia.

 

Urbane Performance, czyli wybór dla żyjących aktywnie To, kim jesteśmy, przekłada się również na to, jak wyglądamy i jak chcemy wyglądać. Prawdę tę doskonale znają producenci marki funkcjonalnej odzieży medycznej Urbane, co potwierdza fakt stworzenia przez nich serii Performance przeznaczonej specjalnie do osób ceniących sobie aktywny styl życia – nie tylko w życiu prywatnym, ale również w pracy.

Odzież medyczna Ubrane Performance to również pierwszy wybór dla osób wykonujących swoje obowiązki zawodowe na bardzo wysokich obrotach. Dla nich ważne jest, aby noszona w pracy odzież ochronna zapewniała pełną swobodę ruchu w każdym momencie. Linia Urbane Performance to propozycja dla tych, którzy niejednokrotnie w swojej pracy ścigają się z czasem i w wyścigu tym potrzebują wsparcia z każdej możliwej strony.

 

Urbane Men’s to wygodna i nowoczesność w jednym Spodnie i bluzy medyczne z linii Urbane Men’s to produkty przeznaczone dla mężczyzn kierujących się w życiu chęcią połączenia modnego wyglądu z pełnym komfortem noszenia idealnie dopasowanych ubrań. Myślą przewodnią tej serii jest nowoczesność i wygoda, którą to myśl doskonale realizują wszystkie produkty z tej właśnie kolekcji.

Urbane Men’s to także linia odzieży medycznej o kroju nawiązującym do klasycznej elegancji. Tworzą ją spodnie i bluzy przeznaczone dla męskiego personelu medycznego lub pozostałych pracownikach służby zdrowia. Wyróżniają się stonowanymi barwami oraz elegancką stylizacją. Oprócz stylu, producenci zadbali również o jakość i dużą wytrzymałość ubrań wchodzących w skład tej kolekcji. Jednym z wyróżników serii Urbane Men’s jest ogromna dbałość o szczegóły i wszystkie elementy wykończenia.

 

Urbane Ultimate – jakość i wytrzymałość w jednym

Kolekcja odzieży medycznej Urbane Ultimate to najlepsze z możliwych połączenie komfortu oferowanego przez niezwykle delikatne materiały i wyjątkowo staranne wykończenie (tak ważne dla osób spędzających wiele godzin w niezwykle wyczerpującej pracy) oraz trwałości i dopasowania do sylwetki. Uwagę zwraca również szeroki wybór krojów i wersji kolorystycznych ubrań wchodzących w skład tej linii.

Odzież medyczna dla pielęgniarek z linii Urbane Ultimate charakteryzuje się doskonałym krojem zapewniającym ścisłe przyleganie do sylwetki i wysoki komfort noszenia. Szczególnie dobrze widać to na przykładzie spodni damskich z wysokim stanem, mocno obejmujących talię i jednocześnie zapewniających pełną swobodę ruchów. Dzięki temu prostemu rozwiązaniu, odzież medyczna Urbane Ultimate daje pewność noszącemu ją w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji.

pixel