CLUB

59

Odzież medyczna oraz środki ochrony indywidualnej to odzież przeznaczona przede wszystkim dla pracowników służby zdrowia, a jej głównym celem jest zapewnienie optymalnej ochrony oraz higieny nie tylko im samym, ale również ich pacjentom. W gąszczu szerokiej palety ofert dostępnych obecnie na rynku warto stawiać wyłącznie na odzież najwyższej jakości, która cieszy się dużym zaufaniem wśród odbiorców tego typu asortymentu. W końcu to oni wiedzą najlepiej, które produkty sprawdzają się w 100% podczas trudnej i wymagającej pracy w służbie zdrowia. Tutaj pracownicy medyczni wskazują bezsprzecznie na jednego z czołowych polskich producentów specjalistycznej odzieży ochronnej – markę ClubMed. Dlaczego?

Klasyczna odzież w nowoczesnym wydaniu

ClubMed to marka stworzona przez polską firmę Uniformix, zajmującą się projektowaniem oraz produkcją wysokogatunkowej odzieży medycznej. Marka ClubMed przebojem wdarła się na polski rynek specjalistycznej odzieży ochronnej, zyskując duże zaufanie pracowników sektora opieki zdrowotnej nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Odzież medyczna ClubMed to przede wszystkim wyjątkowa i przejrzysta stylistyka charakteryzująca się klasycznym krojem oraz minimalistycznym wzornictwem. Linia odzieży ochronnej Uniformix ClubMed jest doceniana również za dużą wygodę użytkową, czyli elastyczność, wytrzymałość, komfort oraz za pełną swobodę ruchów podczas jej noszenia. Komplety medyczne z linii ClubMed to obecnie najczęstszy wybór pracowników oraz zarządców i właścicieli szpitali, przychodni, klinik weterynaryjnych, gabinetów stomatologicznych i kosmetycznych, a także salonów masażu oraz SPA.

Odzież medyczna ClubMed w standardzie i zgodnie z wymogami

Marka ClubMed dostarcza pełne spektrum odzieży medycznej wykonanej z wysokogatunkowych, wytrzymałych materiałów. Najczęściej jest to połączenie dobrej jakości bawełny z trwałymi włóknami syntetycznymi poliestru. Taka mieszanka gwarantuje, że odzież medyczna ClubMed wytrzyma praktycznie wszystko podczas wielogodzinnego dyżuru czy intensywnej pracy medycznej, pozostając nadal w nienagannym stanie wizualnym bez mało eleganckich zagnieceń czy nieefektownych zmechaceń. Bluzy medyczne, spodnie, żakiety i sukienki z linii specjalistycznych ubrań ClubMed spełniają wszelkie określone standardy i wymogi prawne odnośnie ich wykonania oraz bezpieczeństwa użytkowania. Zastosowanie właściwej mieszanki materiałowej gwarantuje optymalną cyrkulację powietrza podczas użytkowania odzieży, a wysoka jakość użytych tkanin zapewnia możliwość częstego prania odzieży w wysokiej temperaturze bez obawy o to, że ulegnie ona zniszczeniu lub deformacji. Klub dla eleganckiego personelu medycznego Marka ClubMed stawia nie tylko na ergonomię i komfort noszenia jej ubrań, ale również na styl i elegancję krojów. Zestawy specjalistycznej odzieży ochronnej w wydaniu ClubMed to najnowsze trendy obowiązujące w światowej modzie medycznej, które powstały z myślą o tym, aby w pracy czuć się nie tylko bezpiecznie, ale i modnie oraz wygodnie. Kolorowa odzież medyczna marki ClubMed to odpowiedź na rzeczywiste potrzeby setek tysięcy lekarzy, pielęgniarek, stomatologów, weterynarzy, kosmetyczek, fizjoterapeutów, masażystów oraz wielu innych pracowników szeroko rozumianej służby zdrowia.

Dziękujemy za Waszą pełną poświęceń pracę!

pixel