8 pomysłów na prezent dla pielęgniarki

2022-07-01
8 pomysłów na prezent dla pielęgniarki

Drobny podarunek to idealny sposób, aby pokazać komuś, że jest dla nas ważny. Jeśli szukasz prezentu dla pielęgniarki, pomyśl o praktycznym drobiazgu, który umili jej czas spędzony na dyżurze. Brakuje Ci pomysłów? W dzisiejszym artykule podpowiadamy, co kupić pielęgniarce na zakończenie studiów, jubileusz w pracy, jako wyraz wdzięczności lub na inną okazję.

Czego dowiesz się z tego wpisu?

Jaki prezent kupić dla pielęgniarki?Co sprawdzi się jako drobny prezent dla pielęgniarki? 

W skrócie

Szukasz sprawdzonego pomysłu na prezent dla pielęgniarki? Pomyśl o czymś, co przyda się jej w trakcie dyżuru. Może to być bluza, fartuch, obuwie medyczne, kubek, kalendarz albo elegancki długopis. Jako drobny upominek dla pielęgniarki sprawdzi się również bombonierka, kosz ze słodyczami lub skarpetki w kolorowe wzorki.

1. Kubek

Gorąca kawa lub herbata to coś, co pomaga przetrwać nawet najcięższy dyżur. Napój będzie smakować znacznie lepiej, jeśli zostanie przygotowany w estetycznym kubku. W sklepach znajdziesz naczynia w najróżniejsze wzory, ale polecamy pomyśleć o personalizacji prezentu. Grafika z imieniem lub dedykacją z pewnością ucieszy obdarowaną osobę. Dobrym pomysłem na prezent dla pielęgniarki jest również kubek termiczny. Kawa lub herbata pozostanie w nim gorąca, nawet jeśli obowiązki wezwą w trakcie przerwy.

2. Wygodne obuwie medyczne

Praca pielęgniarki oznacza długie godziny spędzone na nogach. Aby uniknąć odcisków, bólu stóp i skurczy łydek konieczne są wygodne buty z ergonomiczną wkładką. Sprawdzonym pomysłem na prezent dla pielęgniarki jest więc wygodne obuwie medyczne damskie. Kolorowe chodaki, klapki czy buty piankowe mogą być również ciekawym uzupełnieniem szpitalnego uniformu.

3. Bluza medyczna

Jako prezent dla pielęgniarki świetnie sprawdzi się bluza medyczna. Tego typu ubrań w pielęgniarskiej szafie nigdy za wiele! Można je zestawiać zarówno ze spódnicami, jak i spodniami, aby stworzyć wygodny uniform do pracy. W sklepach znajdziesz modele w wielu kolorach i o najróżniejszych fasonach. Prawdziwym hitem są ostatnio bluzy medyczne w kolorowe wzorki, po które chętnie sięgają osoby pracujące z dziećmi.

4. Kalendarz

Praca w szpitalu czy przychodni oznacza dużą liczbę obowiązków oraz dyżury w nieregularnych porach. Konieczne jest więc dobre planowanie czasu. Każdej pielęgniarce przyda się elegancki kalendarz, który pomoże zapanować nad długą listą obowiązków. Jeśli szukasz prezentu na większą okazję, koniecznie pomyśl o stosownym grawerze lub przynajmniej wypisanej odręcznie dedykacji.

5. Elegancki długopis

Wyjątkowo stylowym prezentem dla pielęgniarki jest elegancki długopis w etui. Taki upominek nie tylko cieszy oko, ale i znajdzie zastosowanie praktyczne w miejscu pracy. Przyda się podczas wypełnienia szpitalnych dokumentów lub spisywania zaleceń dla pacjentów.

6. Fartuch lub żakiet medyczny

W szafie żadnej pielęgniarki nie może zabraknąć fartucha lub żakietu medycznego. Tego typu ubrania pełnią obecnie nie tylko funkcję praktyczną. Projektuje się je zgodnie z najnowszymi modowymi trendami, więc stanowią stylowe uzupełnienie szpitalnego uniformu. Podczas wybierania prezentu dla pielęgniarki koniecznie weź więc pod uwagę preferowany styl ubierania się.

7. Zabawne skarpetki

Jako drobny prezent dla pielęgniarki idealnie sprawdzą się również zabawne skarpetki. Kolorowe wzorki pomogą przemycić do jakże poważnego miejsca pracy trochę pozytywnej energii. Pomyśl o skarpetkach z motywem, który kojarzy się z wykonywaną profesją, np. plastrach, strzykawkach czy pigułkach. 

8. Coś słodkiego

Któż z nas nie ma czasem ochoty na coś słodkiego? Nic więc dziwnego, że jednym z najbardziej uniwersalnych prezentów dla pielęgniarki (i nie tylko) jest bombonierka lub kosz ze słodyczami. Czekolada umili czas spędzony na przerwie i doda energii, aby przetrwać nawet najbardziej wymagający dyżur.Szukasz pomysłu na praktyczny prezent dla pielęgniarki? Na uniformix.pl znajdziesz estetyczne bluzy, fartuchy i obuwie medyczne, które zapewnią wysoki poziom wygody podczas dyżuru.

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2022
pixel