List do Mikołaja od medyka 2023. Co pod choinkę chciałby dostać pracownik ochrony zdrowia?

2023-12-11
List do Mikołaja od medyka 2023. Co pod choinkę chciałby dostać pracownik ochrony zdrowia?

W skrócie

Prezent dla medyka nawiązujący do jego zawodu to miły gest, który na pewno zostanie doceniony. Wśród naszych propozycji znajdziesz personalizowany kalendarz, gadżety z humorem, komplet filiżanek, voucher podarunkowy do SPA oraz czepek medyczny.

 

 

 

Czego dowiesz się z tego wpisu?

  • Jaki prezent dla medyka wybrać pod choinkę?

 

 

Kalendarz książkowy na nowy rok

Kalendarz lub planer to dla wielu medyków niezbędny atrybut. Ich wybór w sklepach jest ogromny i bez problemu znajdziesz model, który wpasuje się w gust osoby obdarowywanej. Często istnieje opcja personalizacji planera, gdzie możesz samodzielnie wybrać wzór i kolorystykę okładki oraz takie udogodnienia jak dodatkowe kartki z listą zadań do odznaczania lub z oddzielnym miejscem na własne notatki. Kalendarz na pewno pomoże nie tylko w rozplanowaniu dyżurów i spotkań na kolejny rok, ale i dodatkowych aktywności w czasie wolnym.

Zabawny gadżet

Śmieszny gadżet to ciekawy pomysł na prezent dla osoby z dużym poczuciem humoru i dystansem do siebie. Pracownik ochrony zdrowia na pewno doceni podarunek nawiązujący do jego profesji. Na rynku znajduje się szeroka gama gadżetów, które odnoszą się do różnorodnych specjalizacji lekarskich. Niebanalną propozycją może być doniczka w kształcie zęba dla stomatologa, skarpetki z grafiką szkieletu dla ortopedy czy kubek z zabawnym hasłem, które możemy spersonalizować pod konkretną profesję osoby, dla której przygotowujemy prezent. Jako prezent dla pielęgniarki sprawdzi się drobiazg nawiązujący do stetoskopu lub strzykawki.

Zestaw filiżanek

Komplet filiżanek to doskonały prezent na każdą okazję. Podarunek zadowoli szczególnie osoby, które cenią sobie użyteczne i estetyczne prezenty. Sprezentowane filiżanki umilą picie ulubionego napoju zarówno w domu, jak i w pracy podczas przerwy. Jeśli medyk, dla którego szykujesz upominek, lubi czas świąt i już z początkiem grudnia jego dom jest pełen klimatycznych dekoracji, możesz postawić na porcelanę ze świątecznymi malunkami, takimi jak śnieżynki czy renifery. Uniwersalną propozycją, która sprawdzi się bez względu na porę roku, są minimalistyczne filiżanki w białym lub beżowym kolorze.

 

 

Voucher do SPA

Praca w ochronie zdrowia bywa bardzo intensywna, dlatego dobrym pomysłem będzie podarowanie lekarzowi lub pielęgniarce odrobiny relaksu. Voucher podarunkowy do SPA pozwoli osobie, którą obdarowujesz, na zregenerowanie sił i naładowania baterii, aby wrócić do pracy z nową energią i motywacją. Wybór miejsc oferujących zabiegi relaksacyjne jest ogromny. Niektóre z nich skupiają się głównie na masażach, zabiegach na twarz i ciało, a inne stawiają na odprężenie poprzez hydroterapię w postaci łaźni parowych, saun czy biczy wodnych. Taki prezent dla medyka na pewno zostanie doceniony.

Kolorowy czepek medyczny

Ostatni prezent dla lekarza i pielęgniarki, jaki chcemy zaproponować, to czepek medyczny. Nakrycie głowy jest obowiązkowe podczas operacji i części zabiegów, gdzie ważne jest maksymalne zniwelowanie ryzyka powstania zakażenia u pacjenta. To jeden z elementów uniformu medycznego, który możemy sprawić pracownikowi ochrony zdrowia, bez ryzyka, że nie będzie pasował. Tak jak w przypadku bluz i spodni medycznych znajomość rozmiaru osoby, dla której robimy prezent, jest kluczowa, tak czepki występują najczęściej w jednym rozmiarze i reguluje się je pod obwód głowy za pomocą troczków. Możesz wybrać klasyczny model w jednolitym kolorze lub fason w szalone, kolorowe wzory.

Mamy nadzieję, że przedstawione przez nas propozycje zainspirowały Cię do wyboru idealnego prezentu. Niezależnie od tego, na jaki upominek się zdecydujesz, osoba obdarowywana na pewno ucieszy się, że Mikołaj o niej nie zapomniał. Jeśli myślisz o zakupie odzieży medycznej lub czepka dla bliskiej osoby pod choinkę, zapoznaj się z naszą ofertą na  stronie uniformix.pl.

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2023

Polecane

pixel