Obuwie medyczne Uniformix

2021-02-19
Obuwie medyczne Uniformix

Praca w przychodni czy szpitalu wiąże się z koniecznością częstego stania lub przemieszczania się z miejsca na miejsce. Z tego powodu dla pracowników służby zdrowia poza wygodnym uniformem niezwykle ważne jest dobrze dopasowane obuwie. Złej jakości buty to nie tylko dyskomfort, który odwraca uwagę od codziennych obowiązków, ale i negatywne konsekwencje dla stawów. Ciekawą ofertę obuwia medycznego, a zwłaszcza wyprofilowanych ortopedycznie drewniaków, przygotowała firma Uniformix.

 

Obuwie Uniformix

 

Czego dowiesz się z tego wpisu?

  • Jakie obuwie medyczne oferuje marka Uniformix?
  • Z jakich materiałów powstają nowoczesne chodaki medyczne?
  • Jakie modele drewniaków są dostępne w sklepie medycznym Uniformix?

 

W skrócie

Marka Uniformix oferuje szeroki wybór wyprofilowanego ortopedycznie obuwia medycznego. Chodaki Uniformix powstają z przyjaznych dla stopy materiałów: naturalnej skóry oraz drewna. Ich podeszwę pokrywa gruba guma poliuretanowa, która niweluje stukot i pochłania wstrząsy powstające w trakcie chodzenia.  

 

Uniformix – obuwie medyczne na każdą stopę

Przed butami medycznymi, w których spędza się nawet kilkanaście godzin dziennie, stoi szereg wyzwań. Muszą być trwałe i wygodne, aby nic nie odciągnęło uwagi od obowiązków w szpitalu czy przychodni, ale to nie wszystko. Ważna jest też antypoślizgowa podeszwa, łatwa do utrzymania w czystości cholewka oraz zbawienna dla stawów amortyzacja. Nie bez znaczenia są również kwestie estetyczne – w końcu każdy z nas lubi dobrze wyglądać w tym, co ma na sobie. Jak widać, wybór wcale nie jest łatwy! Na szczęście w bogatej ofercie sklepu medycznego Uniformix każdy znajdzie coś dla siebie.

 

drewniaki medyczne Uniformix

 

Nowoczesne chodaki medyczne

Chodaki medyczne, zwane również drewniakami medycznymi, to obuwie, które większość z nas kojarzy z charakterystycznym stukotem. Ze względu na niezwykłą trwałość i wygodę są popularne wśród lekarzy i pielęgniarek od dziesięcioleci, ale słynny dźwięk jest jednak coraz rzadziej spotykany na szpitalnych korytarzach. Konstrukcja chodaków medycznych została udoskonalona, aby sprostać rosnącym oczekiwaniom pracowników ochrony zdrowia. Podeszwa jest wprawdzie nadal wytwarzana z drewna, które skutecznie wchłania pot i zapobiega odparzeniom skóry, ale jej spodnią część najczęściej pokrywa guma. Warstwa ta niweluje hałas i amortyzuje wstrząsy, jakie powstają podczas chodzenia.

 

Obuwie medyczne Uniformix

Sklep medyczny Uniformix oferuje szeroki wybór obuwia stworzonego z myślą o pracownikach służby zdrowia. Ważną część oferty stanowią nowoczesne chodaki medyczne – zarówno damskie, jak i męskie. Dla zdrowia i wygody użytkowników obuwie medyczne Uniformix zostało wyprofilowane ortopedycznie. Wszystkie modele wyróżnia również wysoka jakość wykonania oraz przyjazne dla stopy materiały. Cholewka chodaków medycznych Uniformix powstaje z oddychającej skóry naturalnej, a podeszwa z drewna i gumy poliuretanowej.

 

damskie obuwie medyczne Uniformix

 

 

Damskie chodaki medyczne Uniformix.

Damskie drewniaki są dostępne w wielu wariantach, więc znajdą coś dla siebie zarówno miłośniczki klasyki, jak i bardziej oryginalnych rozwiązań. W zależności od potrzeb i indywidualnych preferencji dostępne są chodaki z pełną cholewką lub klapki z odkrytymi palcami. Poszczególne modele różnią się również liczbą i umiejscowieniem otworów wentylacyjnych. Jeśli chodzi o kolorystykę, sklep medyczny Uniformix oferuje drewniaki w klasycznej bieli oraz intensywniejsze barwy. Czerwone, szare, niebieskie, fioletowe, granatowe, turkusowe czy seledynowe – to tylko kilka z dostępnych opcji. Dużą popularnością cieszą się również chodaki z cholewką zdobioną efektownym motywem kwiatowym.

 

 

Męskie chodaki medyczne

 

Męskie chodaki medyczne Uniformix.

Sklep medyczny Uniformix nie zapomniał również o mężczyznach, którzy szukają wygodnego obuwia medycznego. Podobnie jak damskie modele, męskie drewniaki powstają z materiałów przyjaznych dla stopy – wysokiej jakości drewna oraz skóry naturalnej. Jeśli chodzi o kolorystykę, króluje klasyczna czerń, która świetnie komponuje się z każdą odzieżą. Co ważne, obuwie jest dostępne również w większych rozmiarach, więc posiadacze dużych stóp nie mają się o co martwić.

Szukasz wygodnego obuwia medycznego? W sklepie medycznym Uniformix znajdziesz trwałe buty na każdą stopę.

 

Zobacz również:

Pokaż więcej wpisów z Luty 2021

Polecane

pixel