Odzież medyczna taniej – sposoby na tanie zakupy

2017-11-22
Odzież medyczna taniej – sposoby na tanie zakupy

Promocje i okazje - odzież medyczna

O ile nie potrzebujesz ubrania służbowego na już, możesz spokojnie poczekać, aż coś interesującego będzie w promocji. W sklepie z odzieżą medyczną dla lekarzy i pielęgniarek Uniformix mamy osobny dział przeznaczony na produkty objęte promocjami. Regularnie uruchamiamy promocje i dajemy zniżki na komplety medyczne, bluzy, koszulki, spodnie, a także akcesoria i obuwie dla lekarzy, pielęgniarek i innych pracowników medycznych. Warto zaglądać do tego działu regularnie, gdyż przeceny mogą sięgać nawet kilkudziesięciu procent. O akcjach zniżkowych na odzież i akcesoria medyczne informujemy także na Facebooku oraz za pośrednictwem newslettera.

                         
                         

Zapisz się do newslettera i nie przegap okazji

Jeżeli chcesz być zawsze na bieżąco i mieć pewność, że żadna okazja Cię nie ominie, koniecznie zapisz się do newslettera. Z naszej strony gwarantujemy, że nie wysyłamy spamu i nie bombardujemy niepotrzebnymi wiadomościami. Wysyłamy tylko interesujące Cię informacje o nowościach w naszym sklepie oraz o zniżkach na poszczególne produkty. To najlepszy sposób, by być na bieżąco bez konieczności regularnego wchodzenia na stronę www i fanpage naszej firmy (choć serdecznie do tego zapraszamy).

                          


Odzież medyczna w Ceneo i innych porównywarkach cen

Porównywarki cen to doskonały sposób na to, by rozeznać się w cenach produktów oferowanych w różnych sklepach internetowych. Wpisując nazwę danego produktu np. spodnie medyczne męskie, otrzymasz szereg wyników, z których możesz wybrać ofertę, która będzie najbliższa Twoim oczekiwaniom pod względem ceny, ale także jakości obsługi. W porównywarkach można znaleźć także przydatne opinie internautów na temat samego produktu, jak i jakości obsługi w danej firmie. To nieoceniona pomoc podczas zakupów. Następnym razem, gdy będziesz szukać np. bluzy medycznej, wykorzystaj potencjał drzemiący w porównywarkach.

Kody rabatowe Uniformix

Sklepy internetowe często udostępniają kody rabatowe i kupony zniżkowe, pozwalające znacząco obniżyć podstawową cenę produktu. Kupony takie mogą być formą zniżki lojalnościowej lub sposobem na zachęcenie klienta do dokonania większych zakupów; mogą być też rodzajem nagrody za trud włożony w samo poszukiwanie. Kody rabatowe są udostępniane jako akcje tematyczne lub w formie sezonowych zniżek. Ta promocja często i chętnie wykorzystywana w polskim e-commerce. Parafrazując pewne przysłowie: poszukuj, a będzie Ci dane.

 


Bierz udział w konkursach na Facebooku

Od czasu do czasu na naszym firmowym fanpage'u Uniformix pojawiają się akcje tematyczne i konkursy umożliwiające uzyskanie atrakcyjnych zniżek, a nawet gratisów. Polub nas, bądź na bieżąco i wygrywaj!

Zniżki na odzież medyczną

A dlaczego nie? Jeżeli składasz duże zamówienie np. dla całego ośrodka medycznego, możesz zapytać sprzedawcę o indywidualny rabat. Nawet jeżeli firma bezpośrednio o tym nie informuje w ofercie, warto zapytać o taką zniżkę, zwłaszcza przy zamówieniach hurtowych lub dla większej liczby osób. Składając duże zamówienie w naszym sklepie z odzieżą medyczną, my sami zaproponujemy Ci zniżkę!
Pokaż więcej wpisów z Listopad 2017
pixel